Close

#PEHAgymMOTIVUJE

Pojďme se společně motivovat! Pokud nemáš instagram nebo máš raději vše na papíře, mám pro tebe připavený soubor ke stažení a tisku! (Instagrameři-okýnka najdete na profilu PEHA gym ve výběrech z příběhů.)

Soubor obsahuje okýnka na všechny týdny v měsíci + bonusové. Bonusové okýnko je pro ty z vás, kdo jste se rozhodli zhubnout/přibrat a můžete si sem zapsat své míry na začátku a konci měsíce. Motivační okýnka jsou především pro motivaci k pohybu, ale můžeš je využít dle uvážení. 

Sloupeček „tvé plány a cíle“: Sem si napiš, co bys v daném týdnu chtěla udělat/stihnout – např. jít na výlet, pravidelně cvičit, pít více vody, umýt okna, vykoupat psa, pomoct dceři s projektem do školy – prostě cokoliv. 🙂 
Sloupeček „úkol týdne od nás“: Tady na tebe bude čekat jeden nebo dva úkoly, které chci ať splníš! 
Sloupečky „dny“: Sem si zapisuj, jakou aktivitu jsi dnes dělal/a. – Buď jen běh, cvíčo-břicho, regenerace, procházka a nebo se více rozepiš: běh 5 km👟, cvíčo – video PHgym 20 min ruce-břicho💪🏽, procházka – 30 min, 3 km 👣 atd.  Taky super možnost zapisování je, že si v neděli naplánuješ celý týden dopředu, vše si tam zapíšeš a přes týden jen odškrtáváš ✔️❌. Je to jen na tobě! 

 

Pro stažení pdf souboru pro tisk klikni zde: (načtení může chvíli trvat)

Březen_Motivační okýnka-tisk  

Tak pojďme do toho! 

Budu ráda, když mi pošleš fotku nebo klidně jen napíšeš, že motivační okýnka používáš a baví tě!