Close

O NÁS


Tělocvična zaměřená na cvičení s vlastní váhou a na cvičení na vibračních strojích Power Plate My 5 byla založena v únoru roku 2018. Za jejím založením stojí slečna, která se celý svůj život věnuje sportu. 

„Ve svých myšlenkách jsem si s představou, že bych jednou měla vlastní fitko/tělocvičnu pohrávala. Říkala jsem si, jednou, až budu starší, si tenhle svůj nápad rozhodně splním. V ten moment by mě nenapadlo, že za několik měsíců, tu svou tělocvičnu opravdu mít budu. Naskytla se mi příležitost převzít si studio, ve kterém jsem několikrát do týdne vedla lekce Power Platu, po slečně, která ho vlastnila a rozhodla se ho z rodinných důvodů uzavřít. Neváhala jsem a tu příležitost jsem chytla za pačesy. Od té doby se snažím vybudovat místo, kde nejen, že chci pomáhat lidem v jejich vůli cvičit, hýbat se a dělat něco pro své tělo, ale také kde se budou lidé rádi vracet a kde budeme fungovat jako taková „druhá rodina“.“ Peťa, majitelka (2018)


Od února r.2018 v gymu fungovaly lekce funkčního tréninku, tabaty, mobility a stroje PowerPlate. Již v červnu r.2018 došlo ke „stěhování“ do vedlejšího většího (a současného) sálu. Od té doby gym jen roste. Díky většímu prostoru přibyly nové lekce, průběžně se pořizuje nové nářadí, několikrát se zvětšila cvičící plocha, aby jste se na lekcích cítili dobře. V září r.2019 jsme se rozrostli o vedlejší menší sál, ve kterém fungují převážně lekce jógy. 


V našem gymu se zaměřujeme především na funkční trénink ve svém pravém slova smyslu. Funkční trénink je něco, co člověka neomrzí. Možnosti tohoto cvičení jsou pestré a tréninky jsou poskládané tak, aby nebyly po čase stereotypní a člověka přešla chuť cvičit.


 

Náš tým

Lekce vedou zkušení trenéři. Více se o nich dozvíš kliknutím na tlačítko níže.  

Ukaž trenérský tým

Máš zájem vést lekce v našem gymu? Máš svou klientelu a sháníš prostory ke cvičení? Neváhej a ozvi se nám na info@peha-gym.cz. Jsme otevřeni novým věcem a rádi se rozrosteme o další pozitivní tvář!