Close

KRISTÝNA ŠTIBRANÁ


Pohyb je neoddělitelnou součástí mého života již od mala, kdy jsem se věnovala gymnastice, tanci a roztleskávání. A jak to tak bývá, když má člověk mnoho zálib a do toho má za cíl se efektivně věnovat všem oblastem svého života, přišlo období, kdy jsem potřebovala vypnout. Tehdy jsem navštívila svou první lekci jógy a v ten moment jsem věděla, že v tomto směru je mou touhou pokračovat. Když jsem po 12 letech, i přes velké emoční pouto, skončila s roztleskáváním, nastal čas a jedinečný prostor, kdy jsem se mohla intenzivněji zabývat jógou. Svůj volný čas jsem s chutí věnovala lekcím, samostudiu a poznání sama sebe. Jóga se stala plnohodnotnou součástí mého života. V loňském roce jsem začala jóga challenge a zde se zrodila myšlenka a odvaha stát se lektorem. V březnujsem úspěšně absolvovala lektorské zkoušky a díky této splněné výzvě mohu dnes před Vámi stát a snažit se Vám předat to, co bylo předáno mně.

 

„Člověk si musí umět říct dost. Teď si zasloužím čas jen prosebe. Zklidnit mysl, protáhnout tělo a relaxovat. To je umění jógy.“

Čeká mě ještě dlouhá cesta a budu ráda, když mě touto cestou budou provázet stejní nadšenci, kteří si jógu zamilují a stane se jejich plnou součástí jako u mě samotné.

Už teď se na Vás těším na podložce v jóga sále! Namasté


Kontakt: 

Email: yogaopava@seznam
Instagram: @yogaopava


CERTIFIKACE A OSVĚDČENÍ

2022 Kurz Instruktor jógy – propojení powerjógy a hathajógy