Close

Jóga


Jin jóga:

Jde o velmi klidný druh jógy, který není zaměřen na svaly, ale na klouby, kosti, vnitřní orgány a fascie. Mohli jste o ní slyšet i jako o akupunktuře bez jehel, protože podporuje proudění naší životní energie v meridiánových kanálcích. Tato jóga je vhodná i pro začátečníky, protože není potřeba mít žádné předešlé znalosti a dovednosti. Stačí jen přijít a nechat se provést lekcí. Pokusíte se uvolnit své tělo v jednotlivých pozicích, ve kterých se setrvává až několik minut. Zároveň je to velmi vhodné doplňkové cvičení k dynamičtějším variantám jógy a pomáhá při nácviku meditací.


Vinyasa jóga:

Mírně dynamičtější druh jógy, kde se snažíme sladit pohyb s plynulým dechem, který nás provází celou lekcí. V úvodu se jemně rozpohybujeme a procvíčíme se při pozdravu slunce. Následují základní pozice, kde se zaměřujeme na posílení a protažení celého těla – každý podle pokročilosti své jógové praxe. Učíme se pracovat s tělesnými zámky a trénujeme různé jógové dechové techniky. Vše s ohledem na váš aktuální zdravotní stav (jóga se nedoporučuje při akutních zdravotních problémech). Závěr lekce patří relaxaci, během které se snažíme uvolnit a zklidnit ne jen své tělo, ale i mysl.


Těhotenská jóga:

Jóga určená pro nastávající maminky. Před přihlášením na tuto lekci napiš prosím na e-mail: eva.madziova@email.cz . Rezervuj lekci

Nadpis slideru

Krátký výtah

Více zde

Sleduj nás