Close

PETRA HALŠKOVÁ


Pozitivní přístup ke sportu získala především díky svým rodičům, kteří ji od malička podporovali ve všemožných sportovních aktivitách. Od útlého věku závodila ve sportovní gymnastice, díky které se zúčastnila mnoho soutěží. Za zmínku stojí například 1. místo na mistrovství Moravy a Slezska a 3. místo na mistrovství České republiky v pódiových skladbách. 

Později, díky studiu na sportovně zaměřené škole, se dostala k atletice a reprezentovala Opavu za TJ Sokol Opava ve skoku o tyči, a to jak v soutěži družstev, tak v soutěži jednotlivců. Stala se mistryní Moravy a Slezska jednotlivců v kategorii starších žákyň. Několikrát se také účastnila mezinárodních závodů v Polsku a Německu, kde se pokaždé umístila do 4. místa. Dva roky hostovala za AK Olymp Brno, kde se svým týmem vyhrála v juniorské kategorii Mistrovství České republiky v atletice. 

Před nástupem na vysokou školu objevila crossfit, kterému se začala věnovat. I v tomto sportu si vyzkoušela závodní atmosféru, a to, když se zúčastnila crossfitových závodů smíšených dvojic Don’t quit challenge 5 v Ostravě. 

„Od mala jsem byla vedena ke sportu, trávila jsem s ním většinu svého volného času. V gymnastice i atletice jsem pomáhala s trénováním mladších dětí, a to mě dostalo až do bodu, kdy jsem se rozhodla, že chci své zkušenosti předávat ostatním lidem, kteří se sportem tolik zkušeností nemají. V posledních dvou letech jsem působila jako trenérka v několika tělocvičnách, nyní jsem se rozhodla jít vlastní cestou. “


CERTIFIKACE A OSVĚDČENÍ


2016 – Instruktor Fitness – FitPraha.cz

2016 – Cvičení na balančních pomůckách – FitPraha.cz

2016 – Kineziotaping pro trenéry – FitPraha.cz

2017 – Základní výživové postupy ve fitness – Fitness Institut Brno

2017 – Funkční trénink – Fitness Institut Brno

2018 – Mobilita a flexibilita: Super Joints – KB5 Gym Brno 

2018 – Těhotné a po porodu – 3DFA

2020  – Instruktor dětí na startu – šéftrenér kurzu

2020 – webináře: Úvod do mobility, Střed těla,..