Close

EVA MADZIOVÁ


Psal se říjen 2009, když jsem přišla na svou první lekci jógy. To je myslím chvíle, na kterou nikdo ve svém životě nezapomene – já rozhodně. 

   Uběhlo 10 let a já se za tu dobu jsem se stala certifikovanou lektorkou jógy a k dnešnímu dni mám oprávnění vyučovat hatha jógu, vinyasa jógu, těhotenskou jógu a jin jógu. Jsem proškolená v mnoha typech vedení relaxací a yoga nidry (jógový spánek) a také v asistencích v jógových pozicích a s používáním jógových pomůcek. Mám za sebou 3 roky praktického učení se, jak vám předat své znalosti na jógových lekcích. 

   Ke kurzu instruktorky jógy mě přivedla vlastní zvědavost, abych zjistila, jak to má vlastně být správně, když to každý učí jinak. Teď po letech už to vím! Neexistuje správně a špatně. Každý jsme jiný a je důležité poslouchat své tělo a vnímat, jaký je ten vhodný způsob provedení právě pro vás.

   Když ke mě příjde někdo na svou první lekci jógy, beru to s nesmírnou zodpovědností, že tato chvíle může mít potenciál vám změnit život, tak jak se to stalo u mě. Zároveň si připouštím to riziko, že vám můžu dojem z jógy zkazit, protože nebudu splňovat vaše očekávání…ale vždy doufám ve spokojené konce 🙂 

O józe říkám, že je pro ty, kteří potřebují uvolnit své myšlenky, tělo, ale možná i pohled na jógu samotnou. 

Je to hledání nového způsobu seberealizace přes práci s fyzickým tělem, kdy jej posílíte,  ale i uvolníte zkrácené partie, které jsou mnohdy v napětí pod působením stresu. Někdy je čas na změnu. Najděte si chvíli věnovat se jen sami sobě. Jóga sobě.


Kontakt: 

eva.madziova@email.cz

773 490 746
CERTIFIKACE A OSVĚDČENÍ

Lektorka jógy

Hatha jóga

Vinyasa jóga 

Jin jóga

Těhotenská jóga